• Wyprzedaż!

Pompka SUP4 BRAVO

150,00 zł
Brutto

Wysoko objętościowa ( 2 x 2000 cm3)  i wysokociśnieniowa ( 2,0 Bar, 29 PSI) ręczna pompka do desek SUP firmy BRAVO. Szybka, dwukierunkowa (double-action) z manometrem i z dodatkową funkcję odsysania powietrza z deski.

ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Model SUP4 marki BRAVO, to bardzo wydajna, szybko pompująca, ręczna pompka do desek SUP.

Pompka z funkcję double-action posiadająca dwa tryby pompowania: jednostrefowy (single) i efektywniejszy, dwustrefowy (double). Dzięki temu możesz szybko wypełnić deskę powietrzem i napompować nawet do 2 Bar (29 PSI). Przełącznik trybów znajdujący się tuż pod rączką pompki.

Podczas pompowania stosuj się do wartości ciśnienia zalecanego przez producenta deski SUP.

Pompka z odłączanym wężem wyposażonym w końcówkę pasującą do zaworów wszystkich desek SUP, z dodatkową, dopasowującą uszczelką.

Wykonana z trwałego materiału ABS, o standardowych wymiarach 65 x 30 cm jest trwała w użytkowaniu i mieści się z deską do większości plecaków.

Pompowanie:

Zegar wskazujący aktualne ciśnienie w desce w dwóch jednostkach (Psi i Bar) pozwala kontrolować ciśnienie w trakcie pompowania. Pamiętaj, by nigdy nie przekraczać zalecanego przez producenta deski ciśnienia. W większości desek wartości ciśnień, zwyczajowo podawane są na zaworach SUP.

Umieść wężyk pompki w otworze INF. Pompowanie rozpocznij od wysoko objętościowego trybu double-action, który możesz przełączyć na wysokociśnieniowy tryb single w momencie, gdy deska napełniona powietrzem nabierze właściwego kształtu. Po napompowaniu do żądanego ciśnienia odłącz wężyk domki i zakręć zawleczkę zaworu. 

Odsysanie:

Pompka dodatkowo wyposażona w tryb odsysający powietrze DEF dzięki któremu szybko i starannie złożysz deskę SUP po pływaniu w dowolnym tempie (szybszy double-action, spokojny single-action)

Materiał: ABS

 

9 Przedmioty

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Log in instead Lub Resetuj hasło