DESKA ORZEŁ 5’8”

3 500,00 zł
Brutto

Idealna do nauki lewitacji a także latania w egzotyczne zakątki świata. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jakość pływania jest taka samo istotna co każdy centymetr miejsca do przechowywania. W zestawie z lesh, etui na telefon i bardzo pojemną torbą na kołach, do której zmieścisz jeszcze niejedną potrzebną tobie do pływania rzecz.

ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

DESKA ORZEŁ 5'8"

Marka Bass słynie z najsztywniejszych, najlżejszych i najmocniejszych desek SUP. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii zarezerwowanych i wykorzystywanych przez najlepsze, światowe marki SUP. Nie przestajemy na tym i sami dodatkowo tworzymy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym nasze produkty reprezentują najwyższą jakość. Robimy to od lat i wiemy, jakich rozwiązań technologicznych należy użyć, by wykorzystać maksimum korzyści i zminimalizować słabości pompowanego kształtu.
Do produkcji deski Orzeł użyliśmy najnowocześniejszej technologii Hot Fusion + Woven Dropstitch. Polega ona na wykorzystaniu do skonstruowania kształtu laminatu PCV (odpowiednik połączonych dwóch warstw PCV ale bez kleju a przy użyciu zgrzewania) i wypełnienie go najmocniejszym i najodporniejszym na rozciąganie krzyżowym typem włókien dropstitch. Zastosowanie tej technologii gwarantuje najwyższą sztywność pompowanej konstrukcji, największą wytrzymałość przy najniższej wadze. Hot Fusion Woven Dropstitch = extra light, stiff, strong. Deska skonstruowana jest wokół większej, niż w większości pompowanych desek do wingfoilingu, karbonowej płyty wykonanej z najmocniejszej technologicznie formy karbonu - prepregu włókien węglowych, a jej powierzchnia sięga aż pod stopy ridera. Tak skonstruowana deska wykazuje najwyższy poziom sztywności zarezerwowany dotychczas dla kompozytowych desek. Pokład deski pokryty pianką EVA typu premium i wyposażony w rączkę do przenoszenia i 3 regulowane i w pełni odpinane footstrapy. Optymalne wymiary: 5’8” (177 cm) długości, 28” (71 cm) szerokości i 5” (12,7 cm) grubości , płaski i bardzo sztywny, bo wypełniony płytą karbonową, pokład pokryty miękka i wygodną wykładziną Eva, sprawiają, że deska zachęca a nie zniechęca do nauki pierwszych startów i lotów. Bardzo duża sztywność pokładu osiągnieta dzięki zastosowanym technologiom ( Hot Fusion woven dropstich + prepreg węglowy) i optymalnie zwymiarowanej deski, sprawiają, że Orzeł szybko odkleja się od wody, umożliwiając szybkie starty i precyzyjną kontrolę nad foilem w trakcie lewitacji. A wykonywanie zwrotów dla osoby początkującej jest dużo prostsze, przyjemniejsze i bezpieczniejsze niż na karbonowych modelach. Foil nie jest elementem deski, zdjęcia z foulem mają cel demonstracyjny.

Wymiary 5'8" x 28" x 5" (177 cm x 71 cm x 12,7 cm)
Waga 6,4 kg
Wyposażenie Leash
Dodatkowe akcesoria  3 x regulowany foot strap, opcja strap less; 1 x rączka do przenoszenia
Technologia Hot Fusion Woven Dropstitch, dkarbonowe  mocowanie do folia prepreg technology
Rekomendowana waga użytkownika 50-95 kg
Ładowność / Litraż 105 kg / 160 l
Poziom  zaawansowania początkujący, średnio i zaawansowany
Styl pływania free ride, freestyle, wave
Akwen otwarty: morze, zatoka, jezioro; zamknięty: jezioro

4 Przedmioty

Dane

Akwen
morze, zatoka, jezioro: otwarty, zamknięty
Stopień zaawansowania
Dla każdego, łatwy
Przeznaczenie
do SUP rekreacji, do łapania pierwszych fal, do uprawiania Jogi i Fitnesu
Wymiary
5’8” x 28” x 5” (176 cm x 71 cm x 12,6 cm)
Ładowność / litraż
do 105 kg/ 205 l
Rekomendowana waga użytkownika / rekomendowany litraż
50-95 kg
Waga deski
6,4 kg
Technologia
Hot Fusion + Woven Dropstitch
Elementy zestawu
Torba na kółkach, leash
Styl użytkowania
freeride, wave, freestyle

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Log in instead Lub Resetuj hasło