• Obecnie brak na stanie

INDYWIDUALNE SZKOLENIE SUP

190,00 zł
Brutto

Z pływania na desce SUP szkolimy już 6 lat. Nasze szkolenia oparte są na naszym wieloletnim doświadczeniu i metodyce renomowanej Australijskiej Akademii szkolącej Instruktorów od 20 lat. Priorytety szkolenia to: prawidłowa technika pływania i bezpieczeństwo, tego właśnie możesz oczekiwać po szkoleniu w BASS. 
Przed wejściem na wodę przekażemy ci niezbędne informacje jak przygotować się do pływania i obchodzić się ze sprzętem SUP, żeby czerpać maksimum przyjemności z bezpiecznego pływania. A na wodzie pokażemy jak prawidłowo wiosłować,  manewrować i obchodzić się z deską w zależności od warunków panujących na akwenie.
Szkolenie SUP w Bass to naprawdę SUPer start twojej przygody ze Stand Up Paddlingiem

ilość
Obecnie brak na stanie

SZKOLENIE SUP

Szkolenie z pływania na desce SUP dedykowane osobom początkującym lub chcącym doszkolić swoją technikę pływania na desce z wiosłem prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych Instruktorów i certyfikowanych przez wyznaczającą standardy SUP na całym świecie ,Academy of Surfing Instrutors (ASI).
Zaletą szkolenia indywidualnego, prowadzonego dla maksymalnie dwóch kursantów jednocześnie, jest możliwość dopasowania i zmodyfikowania programu szkolenia, do potrzeb osoby (osób) uczących się. 
Głównym założeniem szkolenia jest nauczenie osoby początkującej prawidłowej techniki wiosłowania i manewrowania a także przekazanie zasad bezpiecznego pływania i korzystania ze sprzętu na wodzie i lądzie.
 
W cenie szkolenia udostępniamy dobrany specjalnie do ciebie i twoich umiejętności sprzęt SUP wraz z kamizelką asekuracyjną.
Szkolenie trwa 1:30 w trakcie których realizujemy następujące założenia szkolenia:

  • wiedzę merytoryczną z zakresu budowy i właściwości sprzętu SUP niezbędną do prawidłowego = bezpiecznego użytkowania 

  • wiedzę merytoryczną i praktyczną niezbędną do prawidłowego przygotowania i bezpiecznego użytkowania sprzętu na lądzie i wodzie

  • technikę wiosłowania

  • technikę manewrowania

15 minut zajmuje część merytoryczna prowadzona na lądzie, przed wejściem na wodzę, pozostały czas szkolenia to nabywanie praktycznych umiejętności pływania na desce SUP. 
Przed zakupem szkolenia skontaktuj się z nami, by powiedzieć jakie są twoje potrzeby i wskazać dogodny termin

Pobierz

REGULAMIN

Regulamin szkoleń SUP

Pobierz (33.06KB)

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Log in instead Lub Resetuj hasło