WIOSŁO BASS TRIP PADDLE

850,00 zł
Brutto

Kup najnowszy model trzy częściowego wiosła SUP Bass w Presale (15-30 kwietnia) z 10% rabatem i odbierz już w połowie maja! Karbonowe wiosło SUP bardzo lekkie i łatwe w transportowaniu. Idealne do codziennej i wakacyjnej rekreacji.
Jest elementem zestawów LUX tegorocznej SUP Standard Sandy Collection!

ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

WIOSŁO BASS TRIP PADDLE

Trzy częściowe wiosło karbonowe, wykonane z wysokiej jakości włókien węglowych. przeznaczone do codziennej, weekendowej i wakacyjnej rekreacji na wodzie. Ważące tylko 630 gramów wiosło, regulowane w zakresie 180-210 cm, po rozłożeniu z lekkością zmieści się do plecaka z deską SUP. Wiosła Bass Trip ma twardy drążek, dzięki czemu jest wytrzymałe i szybkie. Składa się z trzech części, bardzo stabilnie i nieruchomo ze sobą połączonych przy pomocy systemu Xehagon Joint. Dzięki temu możesz prowadzić wiosło pewnie i prosto, co znacznie zmniejsz zużycie energetyczne pływającego. Najkrótsza część wiosła zakończona rączką wyposażona jest w skalę w cm ułatwiającą szybką regulację wysokości wiosła i zabezpieczającą przed wysunięciem jej na zbyt wysoko, co grozi złamaniem wiosła. Pióro wiosła o wymiarach 45 x 20.5 cm ma dużą i optymalną do rekreacyjnego pływania powierzchnię. Zapewnia odpowiedni opór w wodzie, by pływać szybko ale jednocześnie lekko.

Wersje:

wiosło trzyczęściowe, hard, pióro o wielkości M/L

Warianty cenowe:

Wiosło możesz kupić indywidulnie lub otrzymać je gratis jako element w każdym zestawie typu LUX tegorocznej Standard Sandy Collection: Breeze 10’6 LUX , Touring SR 12’ LUX, Touring 12’ LUX, Race 12’6 LUX, X’Games 11’3 LUX i Explorer 14’ LUX

10 Przedmioty

Dane

Typ wiosła
Wyścigowe
Akwen
Allwater
Charakterystyka
- bardzo lekkie - wytrzymałe - proste prowadzenie i mocne uderzenie - efektywne
Waga wiosła
490-530 g
Drążek
Materiał: Prepreg Carbon Twill (3KT) 100%, Max długość: 220cm
Pióro
Kąt nachylenia: 10 stopni
Rączka
Materiał: Prepreg Carbon Twill 3KT 100 % Typ: Palm
Technologie
Prepreg technology Reinforced Prepreg Edge Antti-twist locker
W zestawie z wiosłem
Pokrowiec na wiosło

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Log in instead Lub Resetuj hasło