ZESTAW WINGFOILING BASS ORZEŁ BIELIK

8 490,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 8 490,00 zł

Nowość - Zestaw z nowym modelem wing Bielik v2 (2024 r.)
Pierwszy polski zestaw do wingfoilingu z pompowaną deską, ringiem, foilem, który mieści się w jednej dużej torbie na kółkach.
Zestaw występuje w dwóch rozmiarach 5.0 i 6.0 determinowanych rozmiarem winga.
Zestaw Orzeł Bielik 5.0 dedykowany jest dla Riderów o wadze od 45 do 80 kg. 
Zestaw Orzeł Wielki 6.0 dedykowany jest dla Riderów o wadze od 75 do 90 kg.
Zestaw dla początkujących, średnio i zaawansowanych osób zarówno na otwarte jak i zamknięte akweny oferujący użytkowanie w stylu free ride, freestyle i wave. 

Wariant zestawu:
ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

ZESTAW WINGFOILING ORZEŁ BIELIK BASS - DESKA +WING (NOWOŚĆ) + FOIL

Jedyny taki na rynku kompletny zestaw do wingfoilingu mieszczący się w jednej dużej torbie na kółkach. Z nowym bardziej zaawansowanym technologicznie wingiem Bielik v2 ten zestaw to już nie tylko obowiązkowa pozycja uczących i doszkalających się. To niezastąpiony zestaw dla wszystkich pływających z małą przestrzenią magazynową, transportowa czy koneserów pływania w egzotycznych zakątkach świata.
 Z tym zestawem dotrzesz na spot tylko z jednym bagażem. Sprawdzi się doskonale wszędzie tam, gdzie poręczność i mała przestrzeń magazynowa czy transportowa są równie ważne jak jakość lewitacji.
Dlatego, to pewne i ekonomiczne rozwiązanie, dla wszystkich pływających w egzoztycznych krajach, gdzie nie zawsze łatwo o bezpieczny, dobry i nie rujnujący kieszeni wynajem sprzętu.
To również bardzo wygodna opcja dla osób z małym autem czy z niewielką przestrzenią magazynową w domu.
Jedyny taki zestaw do wingfoilingu, gdzie pompowana deska, do złudzenia, twardością przypomina karbonowe wersje, skrzydła pokryte są wiatroszczelną powłoką zwiększającą ich moc a foil wykonany jest z prepregu i lotniczego aluminium
Jedyny w którym każdy: początkujący, średnio czy zaawansowany znajdzie coś dla siebie. Idealny dla Riderów rozpoczynających przygodę z lewitacją ze względu na pompowaną konstrukcję deski, o wyjątkowej, w porównaniu z innymi tego typu deskami, sztywności. Zestaw Orzeł Bielik Bass Przyśpiesza proces uczenia i czyni go łatwiejszym, przyjemniejszym i bezpieczniejszym. Dzięki nisko wiatrowemu foilowi szybko opanujesz wchodzenie i kontrolowane trwanie w lewitacji a także wykonywanie zwrotów czy trików. Osobom średniozaawansowanym pozwala szybko doskonalić umiejętności, a dzięki bardzo dużej sztywności deski, ich odczucia z pływania będą bardzo zbliżone do tych towarzyszących podczas pływania na sztywnej, karbonowej desce. Osoby już pływające z pewnością docenią rodzaj deski, który sprawdzi się zarówno na morzu jak i na jeziorze. Dla zaawansowanych Riderów, którzy często pływają w odległych, egzotycznych destynacjach, zestaw Orzeł Bielik Bass będzie niezastąpionym, doskonałym towarzyszem podróży. Spakowany do jednej dużej torby na kółkach o wymiarach 95 x 95 cm i łącznej wadze ok 18 kg może być bagażem głównym w samolocie. Doskonale sprawdzi się do poszerzania umiejętności, np. do nauki freestylu podczas wakacyjnych, dalekich podróży.

Unikatowość zestawu Bass Orzeł Bielik to efekt komfortu użytkowania i jakości lewitowania.

  • Dzięki jednej dużej, mocnej i pakownej torbie na kółkach szybko i komfortowo, bez niewygody, czy wielokrotnego chodzenia po elementy do samochodu, szybko przetransportujesz swój kompaktowy zestaw na spot. Wybierając zestaw Bass, od razu masz wszystko, co do pływania konieczne. Oprócz głównych, kluczowych elementów (deska, foil, wing) Zestaw Bass Orzeł Bielik, wyróżnia się dodatkowymi elementami i akcesoriami, jak leash do deski, leash do winga, jedną pompkę do deski i skrzydeł a dodatkowo wodoszczelne, pływające etui na telefon.
    A foil i Wing dodatkowo posiadają odrębne pokrowce, nie tylko zabezpieczające sprzęt, ale umożliwiające indywidualne przenoszenie, gdy tego potrzebujesz.
  • Mała waga całego zestawu ( ok 18 kg) będąca wynikową bardzo lekkich elementów składowych: deski (6.4 kg), skrzydła (2.85 kg - 5.0, 3.00 kg-6.0)) i foila (4 kg) pozwoli ci zachować maksimum sił na latanie.
  • Wyjątkowość lewitacji, którą osiągnęliśmy dzięki pompowanej desce Orzeł 5’8” x 28” x 5” wykonanej w najlepszej, dostępnej technologii Hot Fusion Wojen Dropstitch, zarezerwowanej tylko dla najlepszych marek,  skrzydłom wing Bielik dostępnych w rozmiarze 5.0i 6.0 z innowacyjnymi technologicznymi rozwiązaniami zwiększającymi jego moc, optymalnym wymiarom foila Bass o powierzchni przedniego skrzydła 1850 cm2, szerokości 920 cm na 60 cm, wymiennym maszcie i najwyższej jakości materiałów i technologii produkcyjnych zastosowanych do jego wyprodukowania

Elementy zestawu Bass Orzeł Bielik 5.0 Bass Orzeł Bielik 6.0
Deska pompowana 5'8" x 28 x 5" pompowana 5'8" x 28" x 5"
Leash do deski + +
Wing  rozmiar 5.0 rozmiar 6.0
Leash do winga + +
Torba do winga + +
Foil 1850 cm / 920 cm2 / 60 cm 1850 cm / 920 cm2 / 60 cm
Torba do folia + +
Pływające etui na telefon + +
Torba na kółkach na cały zestaw + +

ELEMENTY ZESTAWU:

DESKA ORZEŁ 5'8"

Marka Bass słynie z najsztywniejszych, najlżejszych i najmocniejszych desek SUP. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii zarezerwowanych i wykorzystywanych przez najlepsze, światowe marki SUP. Nie przestajemy na tym i sami dodatkowo tworzymy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym nasze produkty reprezentują najwyższą jakość. Robimy to od lat i wiemy, jakich rozwiązań technologicznych należy użyć, by wykorzystać maksimum korzyści i zminimalizować słabości pompowanego kształtu. Do produkcji deski Orzeł użyliśmy najnowocześniejszej technologii Hot Fusion + Woven Dropstitch. Polega ona na wykorzystaniu do skonstruowania kształtu laminatu PCV (odpowiednik połączonych dwóch warstw PCV ale bez kleju a przy użyciu zgrzewania) i wypełnienie go najmocniejszym i najodporniejszym na rozciąganie krzyżowym typem włókien dropstitch. Zastosowanie tej technologii gwarantuje najwyższą sztywność pompowanej konstrukcji, największą wytrzymałość przy najniższej wadze. Hot Fusion Woven Dropstitch = extra light, stiff, strong. Deska skonstruowana jest wokół większej, niż w większości pompowanych desek do wingfoilingu, karbonowej płyty wykonanej z najmocniejszej technologicznie formy karbonu - prepregu włókien węglowych, a jej powierzchnia sięga aż pod stopy ridera. Tak skonstruowana deska wykazuje najwyższy poziom sztywności zarezerwowany dotychczas dla kompozytowych desek. Pokład deski pokryty pianką EVA typu premium i wyposażony w rączkę do przenoszenia i 3 regulowane i w pełni odpinane footstrapy. Optymalne wymiary: 5’8” (177 cm) długości, 28” (71 cm) szerokości i 5” (12,7 cm) grubości , płaski i bardzo sztywny, bo wypełniony płytą karbonową, pokład pokryty miękka i wygodną wykładziną Eva, sprawiają, że deska zachęca a nie zniechęca do nauki pierwszych startów i lotów. Bardzo duża sztywność pokładu osiągnieta dzięki zastosowanym technologiom ( Hot Fusion woven dropstich + prepreg węglowy) i optymalnie zwymiarowanej deski, sprawiają, że Orzeł szybko odkleja się od wody, umożliwiając szybkie starty i precyzyjną kontrolę nad foilem w trakcie lewitacji. A wykonywanie zwrotów dla osoby początkującej jest dużo prostsze, przyjemniejsze i bezpieczniejsze niż na karbonowych modelach.

Wymiary 5'8" x 28" x 5" (177 cm x 71 cm x 12,7 cm)
Waga 6,4 kg
Wyposażenie Leash
Dodatkowe akcesoria  3 x regulowany foot strap, opcja strap less; 1 x rączka do przenoszenia
Technologia Hot Fusion Woven Dropstitch, dkarbonowe  mocowanie do folia prepreg technology
Rekomendowana waga użytkownika 50-95 kg
Ładowność / Litraż 105 kg / 160 l
Poziom  zaawansowania początkujący, średnio i zaawansowany
Styl pływania free ride, freestyle, wave
Akwen otwarty: morze, zatoka, jezioro; zamknięty: jezioro

WING  BIELIK V2

BIELIK V2

Bielik v2 to skrzydło z szerokim zakresem wiatrowym. Idealne do freeride, wave oraz freestyle. Do jego produkcji użyliśmy innowacyjne technologie, wysokiej jakości materiały a także własne, dotychczas nie stosowane rozwiązania, dzięki którym produkt cechuje się bardzo dużą lekkością, sztywnością a także łatwością prowadzenia podczas lewitacji i komfortem użytkowania. Skrzydło wyposażone jest w 2 ergonomiczne - sztywne, wygodne dla każdych dłoni, uchwyty na bomie, centralny uchwyt na tubie głównej oraz dodatkowe, boczne uchwyty ułatwiające kontrolę nad wingiem podczas zwrotów i ewolucji. Umożliwiają one również delikatne zmniejszenie siły ciągu winga przy silniejszym wietrze zwiększając bezpieczeństwo ridera. Wszystkie uchwyty skrzydła są miękkie i umiejscowione są w sposób ułatwiający komfortowe i kontrolowane sterowania a także minimalizujący zmęczenie ramion, dzięki czemu możesz dłużej pozostawać w lewitacji. Skrzydło występuje w dwóch rozmiarach: 5.0 m2 i 6.0 m2. 5.0 m2 w zestawie Orzeł Bielik 5.0; 6.0 m2 w zestawie Orzeł Bielik 6.0

 

Parametry Wing 5.0 Wing 6.0
Waga 2,85 kg 3,00 kg
Rekomendowane/maxymalne ciśnienie 6 PSI 6 PSI
Wyposażenie 1 centralny uchwyt + 2 na bomie + 2 boczne 1 centralny uchwyt + 2 na bomie + 2 boczne
Materiał/Technologia Ripstop Nylon Polyester / windshield
Akcesoria pokrowiec, leash pokrowiec, leash
Użytkownik do 80 kg do 75 kg
Akwen zamknięty, otwarty zamknięty, otwarty
Styl użytkowania free ride, wave, freestyle free ride, wave, freestyle

 

FOIL BASS

Ważący zaledwie 4 kg ale generujący bardzo dużo mocy karbonowy foil sprawdzi się w każdych, nisko wiatrowych warunkach i cięższych warunkach. Odpalający już przy słabym wietrze, zapewnia szybkie i gładkie starty dlatego idealny dla poczatkujących, średniozaawansowanych do nauki czy doskonalenia lewitacji. Zapewnia gładki i stabilny lot dlatego polecany do pływania freeride na płaskiej wodzie, jak i na fali, co zadowoli zaawansowanych Riderów podczas pływania na otwartych, egotycznych wodach. Dzieki zastosowaniu najmocniejszych materiałów i wyspecjalizowanej Prepreg Technology, foil cechuje bardzo duża wytrzymałość przy niskiej wadze ( ok 5 kg) Skrzydła karbonowe wykonane w najmocniejszej technologii karbonowej: czyli z prepregu włókien węglowych zapewniają bardzo niską wagę przy bardzo dużej wytrzymałości nośnej. Natomiast Fuselage, maszt i pływa mocująca wykonana jest z lotniczego aluminium. Foil wyposażony jest w 60 cm maszt, który idealnie sprawdzi się podczas początkowych czy doskonalących sesji na wodzie, który wraz ze wzrostem umiejętności można wymieniać na dłuższy. Krótki maszt to idealne rozwiązanie do pływania na płytkich akwenach lub wodach, których nie znamy, np. podczas wakacyjnych podróży. Przednie skrzydło o powierzchni 1850 cm 2 pozbawione ostrych krawędzi, zapewnia bezpieczne, szybkie i gładkie starty a jego 920 cm szerokość zapewnia dużą stabilność podczas lewitacji.

Powierzchnia przedniego skrzydła 1850 cm2
Szerokość przedniego skrzydła 920 cm
Maszt 60 cm, wymienny
Waga 4 kg
Materiał Prepeg włókien węglowych, aluminium
Akceosria Pokrowiec, waga 1,5 kg

4 Przedmioty

Może Ci się spodobać również

WING BIELIK

Cena 1 200,00 zł
Skrzydło Wing w rozmiarze 5 i m2 idealne do nauki pływania na wingu i wningfoilingu. Idealne również do deski SUP typu Wingsup, Windsup lub każdej...

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Log in instead Lub Resetuj hasło